האינטרנט של בזק – ספק תשתית וכל המידע החשוב

בזק היא אחת מחברות התקשורת המובילות בישראל והיא החלה להציע שירותי אינטרנט בסיסיים כבר בשנת 1999. כיום החברה מספקת מגוון רחב של שירותי תקשורת, לרבות שירות אינטרנט מהיר.

האינטרנט של בזק בינלאומי מבוסס על טכנולוגייה מתקדמת של כבל תת ימי, המהווה תשתית עצמאית בפני עצמה לגלישה ברשת – והוא מאפשר גלישה מהירה במיוחד, בהשוואה לחברות אחרות. במרבית האיזורים בישראל, ניתן להתחבר גם לסיב האופטי של בזק בינלאומי, המעניק שדרוג משמעותי במהירות ויציבות הגלישה.

 

מה קיים באינטרנט של בזק?

השירות של אינטרנט בזק מציע מגוון חבילות גלישה, המכילות את כל מה שצריך כדי ליהנות מאינטרנט במהירות גבוהה:

  1. כבל תת ימי – תשתית תקשורת עצמאית שמאפשרת לבזק בינלאומי להציע למנויים שלה חיבור אינטרנטי במהירות גבוהה.
  2. ספק – בזק מציעה שירותים של ספק אינטרנט יעיל עם מינימום של תקלות וניתוקים.
  3. תשתית – בזק אינטרנט מציעה שירותי תשתית אינטרנט מתקדמים, המבוססים על הכבל התת ימי ומאפשרים גלישה מהירה המותאמת לצרכיו של כל לקוח.
  4. סיב אופטי – מלבד הכבל התת ימי, החיבור לאינטרנט באמצעות סיבים, באיזורים בהם ניתן להתחבר לשירות זה, מגביר עוד יותר את מהירות הגלישה ומקל על גולשים העושים שימוש אינטנסיבי ו"כבד" ברשת ליהנות מרצף בגלישה ולהימנע מניתוקים ועצירות מיותרות.
  5. תמיכה ושירות – הנגישות לנציגי השירות של חברת בזק במגוון דרכים כמו פנייה לאתר, שיחה טלפונית ופתרון בעיות באמצעות מדריך אישי המצוי באתר האינטרנט, מקלה על המנויים ומסייעת לגלישה נוחה וחזרה קלה לשגרה, גם כאשר נוצרת תקלה פתאומית.

בזק חבילות אינטרנט

בזק בינלאומי מציעה מגוון חבילות אינטרנט, המותאמות לצרכי הלקוח: החברה מציעה חבילות הכוללות ספק בלבד למי שכבר מחובר לתשתית אינטרנט, או חבילות הכוללות גם ספק וגם תשתית. לגולשים המעוניינים להתחבר אל שירות הכולל פתרונות תקשורת מכל הסוגים, מוצעות חבילות טריפל הכוללות את שירותי הספק והתשתית, נוסף על שירותי צפייה בטלויזיה דרך שירות STING TV של חברת YES ושירות של טלפון קווי.

דרך חברת בזק חבילות אינטרנט מקבלות משמעות חדשה, הבאה לידי ביטוי הן במחיר אטרקטיבי והן בגיוון, המאפשר למנויים למצוא את החבילה המשתלמת ביותר מבחינתם.

האם מהירות האינטרנט של בזק גבוהה?

מהירות גלישה היא המדד לזרימת המידע שעובר באמצעות ספק האינטרנט, על גבי התשתית שאותה מציעה חברת האינטרנט. מרבית בתי האב בישראל יכולים להסתפק בגלישה של 200 מגה בשימוש רגיל, אך חלק גדול מהגולשים – במיוחד מי שעובד מהבית וגולש באינטרנט במשך שעות למגוון שימושים, יזדקקו למהירות גלישה גבוהה הרבה יותר. בזק אינטרנט מציעה גלישה במהירות של עד 1 ג'יגה, הנחשבת לרף הגבוה ביותר מבין המהירויות המוצעות כיום בחברות הישראליות.

באמצעות חיבור לאתר בזק ניתן להגיע ל speed test ובאמצעותו לבחון את מהירות הגלישה הקיימת וכך לנסות להבין האם אכן הגלישה הביתית מגיעה למיצוי הפוטנציאל שלה, או שניתן להעלות אותה ולאפשר שימוש נוח ויעיל יותר ברשת.

תמיכה טכנית מספר 1

מגוון אפשרויות החיבור לשירותי התקשורת של אינטרנט בזק, מייצרים באופן טבעי שאלות ופניות שונות לשירות הלקוחות על ידי מנויים הזקוקים לסיוע, בין אם בנוגע לחיבור לתשתית, לספק האינטרנט, לטלויזיה, לטלפון הקווי וליתר שירותיה של החברה.

בזק אינטרנט מציעה דרכים שונות להשיג עזרה של נציג שירות לקוחות, בין היתר על ידי צ'אט מובנה באתר, נציג אונליין, שיחה טלפונית למוקד השירות או פנייה באמצעות טופס באתר. הרעיון הוא לאפשר לכל מנוי ליהנות מהשירות אליו התחבר בצורה האופטימלית, אך במקביל להציע גם ללקוחות פוטנציאלים חדשים לשדרג את החיבור הקיים לאינטרנט – לחיבור מתקדם יותר.